Вентилятор підлоговий DELFA DSF 1624

- Готово до відправки
- Код: DSF 1624
799 ₴
+380 (50) 318-48-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624
Підлоговий вентилятор DELFA DFS 1624 виконаний за класичною конструкцією: корпус із чорного пластику закріплений на висувну сталеву штангу та має можливість регулювання по висоті від 1100 до 1300 мм. Надійність цієї конструкції від падіння забезпечує хрестоподібна підставка 520 х 520 мм зі штампованої сталі, а металевий радіальний гриль навколо лопатей роблять пристрій безпечними.
Особливості вентилятора:
- Три режими швидкості обертання лопатей для вибору оптимального повітряного потоку
- Прозорий пластиковий пропелер з трьома лопатями еліптичної форми для безшумної роботи
- Можливість вибору роботи у фіксованому положенні або з поворотом
- Можливість зміни куту нахилу вентилятору
- Підсвічування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 799 ₴






