Телевізор MILANO 32HDT2N25 32"

- Готово до відправки
- Код: 32HDT2N25
4 999 ₴
Екран
Тип матриці IPS
Діагональ екрану 32''
Вид екрану Звичайний
Тип підсвічування LED
Роздільна здатність екрану HD (1366x768)
Частота розгортки екрана 60 Гц
ТВ-тюнери
Тип тюнера DVB-T2; DVB-C; Аналоговий
Роз'єми
USB 2 шт.
HDMI 2 шт.
S/PDIF вихід Так
Слот для карт PCMCIA (CI+) Так
Мультимедіа
Smart-TV Ні
Операційна система Без ОС
Відтворення медіафайлів:
- AV1
- AVI
- BMP
- H.264
- H.265
- JPEG
- MKV
- MP4
- MPG
- PNG
- TS
- VP9
- WMA
- WMV
Особливі функції Time Shift
Звук
Сумарна потужність звуку 16 Вт
Кількість динаміків 2
Технологія звуку Dolby Audio
Габарити та інше
Пульт в комплекті Стандартний
Споживана потужність 55 Вт
Габарити без підставки (ВхШхГ) 430 х 730 х 80 мм
Габарити з підставкою (ВхШхГ) 435 x 730 x 170 мм
Розташування ніжок Бокові
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 100 x 100 |
- Ціна: 4 999 ₴








