Телевізор Grifon Nova NV43FSB 43" Smart TV

- Готово до відправки
- Код: NV43FSB
7 999 ₴
+380 (50) 318-48-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
le>
Технологія дисплея
LED
Роздільна здатність екрану
Full HD (1920х1080)
Діагональ екрану
43"
Частота оновлення
60 Гц
Кут огляду
178° /178°
Яскравість
200 кд/м2
Час відгуку
9.5 мс
Контрастність
5000:1
Процесор зображення
G31MP3
Операційна система
Android TV
Bluetooth
є
Wi-Fi
є
Діапазон частот Wi-Fi
2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth
5.1
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Оперативна пам'ять
1.5 ГБ
Енергоспоживання
74 Вт
Smart TV
зі Smart TV
VESA
200 х 100
Цифровой тюнер
DVB-T/T2/C/S/S2
Відео
MPEG-1/2/4, H.264, HEVC
Аудіо
AC3, HEAAC
Фото
JPG, PNG, BMP
Потужність звуку
2 х 10 Вт
Технології звуку
Dolby Audio
Роз'єми
2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output
Підтримка HDR
немає
Голосове керування
немає
Технологія MEMC
немає
Підтримка NTFS
є
Відстань між ніжками
886 мм
Колір
чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ)
956х557х95 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ)
956х605х207 мм
Вага з підставкою
8.05 кг
Вага без підставки
6.25 кг
Комплект постачання
ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Дисплей
Операційна система
Бездротовий зв'язок
Пам'ять
Енергоефективність
Оснащення
Підтримувані формати
Звук
Роз'єми
Додатково
Фізичні характеристики
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 74 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android TV |
| Зображення | |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Час відгуку | 9.5 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 956 мм |
| Висота | 557 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 6.25 кг |
| Основні | |
| Обсяг постійної пам'яті: | 8 ГБ |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 х 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Комплект постачання | Батарейки, Гарантійний талон, Інструкція, Пульт управління, телевізор |
- Ціна: 7 999 ₴









