Телевізор Xiaomi TV A Pro 32 2026 32" Smart TV

- Готово до відправки
- Код: TV A Pro 32 2026
7 799 ₴
Дисплей на квантових точках
Барвисті вогні
QLED-дисплей з охопленням широкої колірної гами та точним налаштуванням кольорів забезпечує захопливіше та реалістичніше зображення. Для цього використовується колірна гама DCI-P3, що є стандартною для Голлівуду.
Низький рівень синього світла
Комфорт для очей
Технологія усунення мерехтіння наступного покоління плавно регулює яскравість екрана та усуває мерехтливе підсвічування. Доступний режим комфорту для очей ефективно зменшує синє світло, що дає змогу безтурботно насолоджуватися приголомшливим зображенням.
Xiaomi Sound
Розумний звук для різних сценаріїв
Пориньте у насичений, деталізований звук, професійно налаштований Xiaomi. Звукові ефекти автоматично налаштовуються для надзвичайного слухового враження залежно від відтворюваного контенту.
Dolby Audio та DTS:X
Виняткові стереодинаміки
Два потужних динаміки, що забезпечують повніші високі частоти та насиченіші баси, дають змогу насолоджуватися кінематографічним досвідом у власній оселі завдяки динамічному та кришталево чистому звуку, сертифікованому Dolby Audio та DTS:X.
Google TV
Улюблені розваги з невеликою допомогою від Google.
Google TV™ збирає фільми, серіали та багато іншого з ваших програм та підписок, впорядковуючи їх спеціально для вас. Не знаєте, що подивитися? Отримуйте рекомендації, використовуйте потужний пошук Google, щоб знайти потрібний контент з-поміж 10 000+ програм, чи переглядайте сотні безплатних каналів. А з персоналізованими профілями кожен зможе налаштувати роботу пристрою під себе.
Hey Google
Більше можливостей для вашого ТВ завдяки голосовому керуванню.
Ваш телевізор став кориснішим, ніж колись раніше. Попросіть Google Assistant знайти фільми, почати трансляцію з додатків, відтворити музику чи керувати телевізором – все це за допомогою вашого голосу. Отримуйте відповіді, керуйте пристроями розумного будинку та робіть багато чого іншого. Щоб почати, натисніть кнопку Google Assistant на пульті дистанційного керування.
Google Cast
Транслюйте зі свого смартфона
З легкістю передавайте фільми, серіали, фотографії та багато іншого зі своїх телефона чи планшета безпосередньо на свій телевізор.
Повноекранний дисплей
Необмежений перегляд
Надвисока корисна площа екрана з майже непомітними рамками забезпечує значно захопливіший досвід під час перегляду фільмів та ігор.
360° Bluetooth-пульт дистанційного керування
Зручне налаштування
Шукайте свій улюблений контент за допомогою голосу з охопленням 360°. Функції кнопок повністю налаштовуються для вашої зручності.
Бездротове підключення
Насолоджуйтеся більшою кількістю дорогоцінних моментів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 719 мм |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Основні | |
| Обсяг постійної пам'яті: | 8 ГБ |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 х 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Гарантійний талон, Ніжки, Пульт ДУ, Інструкція, Телевізор |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
- Ціна: 7 799 ₴




