Кавомолка Gorenje SMK150E

- Готово до відправки
- Код: SMK 150 E
899 ₴

Кавомолка Gorenje ЅМК150ЕИстория кави, до якого ми звикли зараз, починається не в Туреччині, як багато хто припускає, а в Нідерландах. Голландські моряки в своїх плавання виявили зерна цього напою і завезли їх для вирощування в свою країну. Звідти і поширилася традиція пити каву з ранку по всьому цивілізованому світу. Кава, перемелений за допомогою Gorenje SMK 150, відрізняється чистотою від середньовічних сумішей, і тепер його не треба готувати за допомогою млинових жорен або ступи. З цієї кавомолкою можна приготувати ароматну арабіку або міцну робусту, не докладаючи зусиль, які витрачали наші предки.
Конструкція Чаша цієї кавомолки здатна вмістити до 36 грам зерен одночасно, що дозволяє заварити підбадьорливий напій для всієї родини. Харчовий пластик, з якого вона зроблена, не окислюється під час приготування, тому кава виходить без стороннього присмаку і запаху.
За допомогою ножа з нержавіючої сталі пристрій легко подрібнює зерна будь-якого розміру. Легке керування На корпусі приладу розташований повзунковий перемикач, за допомогою якого можна вибрати ступінь помелу зерен. Досить виставити потрібне положення і утримувати кришку на кнопці. Пристрій сам відключиться при отриманні частинок необхідної величини. Оцінити готовий до заварювання продукт можна завдяки прозорій пластиковій кришці цієї кавомолки. Коли Ви приготуєте все, шнур поміщається у відсік для зберігання за допомогою автоматичного механізму змотування.
В такому стані кавомолку можна поставити в кухонний пенал або шафа. Вона не займе багато місця і завжди буде під рукою, коли знадобиться. Кавомолка допоможе порадувати рідних смачною і ароматною кавою. Ви завжди здивуйте друзів свіжомеленим бадьорить напоєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 60 г |
| Об'єм ємності для меленої кави | 60 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 899 ₴







