Вытяжка купольная Perfelli K 6202 WH 700 LED 60 см

- В наличии
- Код: K 6202 WH 700 LED
3 399 ₴
Основні характеристики
Пристінна кухонна витяжка Perfelli K 6202 WH 700 LED приваблює дизайном та сучасним підходом у розробці витяжок всіх, хто бажає зробити свою кухню стильною та функціональною. Максимальна потужність пристрою із вільним виходом повітря становить 700 м3/год. Вона бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Пристрій очищує повітря від неприємних запахів та випарів під час та після приготування, підтримуючи свіжість у приміщенні.
Оформлення та дизайн
Купольна кухонна витяжка Perfelli K 6202 WH 700 LED має ергономічні властивості, тому дозволяє раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Корпус витяжки виготовлений з високоякісного білого фарбованого металу, головною перевагою якого є висока міцність, легкість у догляді, стійкість до механічних пошкоджень та перепадів температури, а також чудові естетичні якості.
Алюмінієві фільтри
Витяжка оснащена двома алюмінієвими фільтрами, які можна легко вимити в теплій мильній воді або в посудомийній машині. Фільтр витяжки це 3 шари перфорованої сітки з алюмінію, яка ефективно захищає мотор та інші деталі пристрою від забруднення жиром та випарами.
Режими роботи
Рівень шуму витяжки не перевищує 63 дБ і є комфортним для людини та домашніх тварин. Витяжка може працювати в режимі відведення повітря, при якому забруднене повітря виводиться назовні через гнучкий трубопровід, або в режимі рециркуляції* з використанням вугільного фільтра.
*Робота пристрою в режимі рециркуляції здійснюється лише за рахунок використання вугільного фільтра, який можна придбати окремо. Виробник perfelli.ua для витяжок власного виробництва також випускає вугільні фільтри.
Швидкості роботи
Витяжка для кухні Perfelli K 6202 WH 700 LED працює на трьох різних швидкостях, що дозволяє вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
- Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, тому використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень. Сюди відноситься, наприклад, повільне варіння, тушкування або томління під кришкою.
- Друга, відповідно, вмикається в більшості випадків і розрахована на середньоінтенсивне приготування їжі на двох конфорках без викидів у повітря густих клубів пари та диму.
- Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю випарів і гару.
Керування витяжкою
Керувати витяжкою Perfelli K 6202 WH 700 LED зручно та легко! Панель управління складається з п'яти механічних клавіш для перемикання швидкостей вентилятора та інших функцій управління. Практичне розташування механічних кнопок керування на передній панелі дозволить здійснювати швидкі маніпуляції з приладом без зайвих зусиль.
Освітлення
Освітлення витяжки складається з двох LED-ламп, потужністю 1 Вт кожна, які розташовані з двох сторін витяжки та сприяють кращому освітленню робочої поверхні. Підсвічування є комфортним для очей та працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії є мінімальним. Крім того, світлодіоди досить витривалі під час активної експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Производительность вытяжки | 700 куб. м/час |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Мощность освещения | 2 Вт |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Фильтр | металлический, жировой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Глубина | 451 мм |
| Максимальная высота | 871 мм |
| Минимальная высота | 596 мм |
- Цена: 3 399 ₴








