Вентилятор настольный ARDESTO FT-B25W

- Готово к отправке
- Код: FT-B25W
799 ₴
+380 (50) 318-48-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний вентилятор ARDESTO FT-B25W гармонійно поєднує продуктивність, ергономічність і стильний дизайн. Згодиться для створення комфортної атмосфери, даруючи прохолоду.
- Тип настільний
- Потужність 30 Вт
- Діаметр 15 см
- 3 режими швидкості повітряного потоку
- Зручний поворотний регулятор
- Площа обслуговування 15 м²
- Регулювання нахилу 90°
- Керування механічне
- Довжина кабелю 1,5 м
- Розмір (ш × в × г) 25 × 30 × 19 см
- Вага 1,1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр лопастей | 150 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 3 |
| Регулировка скорости | Да |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Угол наклона | 90 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Нет |
- Цена: 799 ₴







