Электробритва Metz Traveller Shaver with Bag White (MZXZ021-WH) (на аккумуляторе, USB, дорожная)

- В наличии
- Код: MZXZ021-WH
1 699 ₴
Електробритва Metz Traveller Shaver with Bag — чудовий пристрій для догляду за бородою як у домашніх умовах, так і під час подорожей. Бритва має супер-компактні розміри та стильний дизайн. Потужний мотор та зарядка на максимум всього за 1 годину робить втроє для гоління максимально корисним та комфортним у використанні.
- 2 голівки для гоління
- Самозаточуючі леза
- Вологостійкий корпус
- Плаваюча система
- Компактний та стильний дизайн
Ефективне гоління
Високошвидкісний статичний двигун для ідеального гоління.
Компактні розміри
Бритва Metz Traveller Shaver має стильний дизайн та супер-компактні розміри, тому її дуже зручно брати з собою.
Комфортне використання
Усього за 1 годину заряджання бритва буде повністю заряджена. Після цього її можна використовувати 45 днів (за умови використання 1 хв. на день).
Безпека
Бритва забезпечує управління постійною напругою та струмом. Це сприяє гладкому голінню без затискачів та заклинювань.
Вологостійкий корпус
Електробритва має вологостійкий корпус класу IPX7, що дозволяє робити як сухе, так і вологе гоління. Ополіскувати бритву можна під струменем води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metz |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество бритвенных головок | 2 |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Плавающие бритвенные головки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип электробритвы | роторная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.17 кг |
| Высота | 63 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Триммер | Нет |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Быстрая зарядка | Нет |
- Цена: 1 699 ₴






