Телевизор Samsung UE55DU8000UXUA 55" Smart TV

- Готово к отправке
- Код: UE55DU8000UXUA
25 999 ₴
Топ 4 функції
- Технологія Dynamic Crystal Color
Мільярд приголомшливих відтінків в яскравих деталях
- Дизайн AirSlim
Ультратонкий профіль, який доповнить ваш простір
- Процесор Crystal 4K
Відчуйте кожен відтінок кольору у високій якості 4K
- Smart Hub
Ваш контент зібрано в одному місці
Технологія Dynamic Crystal Color
Кришталево чисті реалістичні кольори у природніх тонах
Пориньте в зображення з мільярдом відтінків кольорів. Технологія Dynamic Crystal Color забезпечує виняткову реалістичність і деталізацію зображення.
Дизайн Airslim
Витончений та елегантний дизайн
Приголомшливо тонкий дизайн телевізора гармонійно доповнює будь-який інтер'єр.
Процесор Crystal 4K
Реалістичність відтінків кольору у 4K
Відчуйте кожен відтінок кольору таким, яким він задумувався. Потужна технологія 4K масштабування покращує роздільну зданість до 4K для вашого улюбленого контенту.
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на перегляд фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються.
Якість зображення
Функція Contrast Enhancer
Покращене відчуття глибини та кольоруФункція Contrast Enhancer динамічно регулює параметри контрастності, що посилює відчуття глибини та кольору.
Технологія HDR
Побачте деталі в кожній сценіРозширений динамічний діапазон показує величезний спектр кольорів і рівнів освітлення, щоб ви могли насолоджуватися всіма візуальними деталями в кожній сцені.
Ігри
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
Плавна гра та чітке зображенняЗавдяки технології покращеної плавності рухів Motion Xcelerator, яка оцінює контент та оптимізує частоту кадрів, ви зможете насолодитися плавною грою без розривів і розмивань.
Звук
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, який відстежує діюОб'ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у події.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбараQ-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контентуРежим Адаптивного звучання включає інтелектуальні функції, що аналізують сцену в реальному часі та оптимізують параметри звуку під ваш контент.
Дизайн
Пульт із сонячною батареєю SolarCell Remote
Простіший контроль, екологічніше майбутнєПопрощайтеся з одноразовими батареями завдяки екологічно чистому пульту SolarCell Remote, що оснащено сонячною панеллю на задній панелі.
* Щоб зарядити пульт від сонячної енергії, покладіть його сонячною панеллю догори. * Помістіть пульт у вітальні, поки ввімкнено світло, або можна поставити його біля вікна, де він вбиратиме природне сонячне світло.
Регульована підставка
Висота, що підходить вашому просторуВідрегулюйте висоту та відстань між підставкою для телевізора на власний розсуд, не обмежуючи простір. Крім того, це саме та підставка, яка ідеально підійде для вашого саундбара.
Розумні функції
SmartThings
Ваш найкращий помічник удомаРозслабтеся і дозвольте SmartThings інтуїтивно керувати вашим домом. Вбудований IoT Hub виявляє, під'єднує та керує інтелектуальними пристроями навколо вашого ТВ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Словакия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Крепление на стену | Да |
| Модельный год | 2024 |
| Операционная система | Tizen |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Потребляемая мощность | 165 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Высота | 708.8 мм |
| Глубина | 25.7 мм |
| Ширина | 1232 мм |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Поддержка телевизионных стандартов | PAL, SECAM |
| Функции | |
| Поддерживаемые форматы | MP3, AVI, JPEG |
| Таймер сна | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| CI Slot | 1 |
| Ethernet-LAN | 1 шт |
| S/PDIF | 1 шт |
| Звуковая система | 2CH, Dolby Digital Plus |
| Комплектация | Гарантийный талон, Пульт ДУ, Телевизор, инструкция по эксплуатации |
| Мощность звука | 20 Вт |
| Особые технологии | PurColor, Picture Engine, Motion Rate, HDR 10+, Hybrid Log Gamma, Auto Motion Plus, Contrast Enhancer |
| Поддержка сервисов | Интернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоды, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Поддержка форматов файлов | AVI, MKV, ASF, MP4, 3GP, MOV, FLV, VRO, VOB, PS, TS, SVAF |
| Способы управления | Air Play 2, Голосовой поиск |
| Стандарт крепления на стену | VESA 200 x 200 |
| Технологии и функции | Upscaling до 4K, DLNA, Запись телепередач |
- Цена: 25 999 ₴







