Вытяжка купольная ELECTROLUX LFC316X 60 см

- В наличии
- Код: LFC316X
6 699 ₴
+380 (50) 318-48-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витяжка купольна Electrolux LFC 316 X шириною 60 см. Витяжка кріпиться прямо до стіни. Вона вивільнить місце і підійде до вашого інтер'єру. Значна продуктивність допоможе з легкістю позбавитися від кухонних запахів. Оцініть простоту трапези на кухні без всяких запахів. Польща.
Характеристика
- Тип витяжки декоративна
- Тип конструкції купольна
- Продуктивність 420 куб.м / год
- Кількість швидкостей 3
- Кількість моторів 1
- Колір виробника сірий
- Рівень шуму 66 дБ
- Ширина 59,8 см
- Габарити (ВхШхГ) 69 х 59,8 х 45 см
Особливості
- Кріпиться прямо до стіни
- Режим роботи відвід
- Кнопкове управління (регулювання освітлення або швидкості вентилятора)
- Вугільний фільтр - додатковий аксесуар, купується окремо ECFBLL01 або ECFB02
- Освітлення світлодіодна лампа
- Кількість ламп освітлення 2 шт
- Жировий фільтр алюмінієвий
Комплектація: витяжка, інструкція, гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Элементы управления | Кнопочные |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Производительность вытяжки | 420 куб. м/час |
| Режимы работы | Отвод |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Глубина | 450 мм |
| Максимальная высота | 1020 мм |
| Минимальная высота | 690 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Таймер | Нет |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фильтра | алюминиевый |
- Цена: 6 699 ₴






