Выпрямитель для волос Ga.Ma CP9 Attiva GI0730 Digital Tourmaline (GI0730/P21.CP9DTO.NR)

- Готово к отправке
- Код: GI0730/P21.CP9DTO.NR
1 499 ₴
+380 (50) 318-48-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончений і стильний інструмент для випрямлення волосся з лінії GAMA ATTIVA з турмаліновими пластинами, конструкція якого дозволяє створювати хвилі і кучері.
Утюжок для волосся GAMA CP9 ATTIVA GI0732 має вузький, округлий дизайн, який допомагає робити гладкі і хвилясті укладання кожен день. Він простий у використанні і зручний для щоденного застосування.
Турмалінове покриття на пластинах захищає волосся від несприятливого впливу температури, робить його блискучим, м'яким і шовковистим. Волосся по поверхні пластин легко ковзає і залишається гладким.
Особливості GAMA ATTIVA GI0732
- Легкий - 230 г
- Довжина 25 см
- Нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,3 см
- Ультрашвидкий нагрів
- Може використовуватися для накрутки
- Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком
- Терморегулятор - немає
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ga.Ma |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Выпрямители |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Вес | 0.3 кг |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Ширина пластин | 23 мм |
- Цена: 1 499 ₴





