Блендер стационарный ELECTROLUX E4TB1-6ST 800 Вт

- Готово к отправке
- Код: E4TB1-6ST
2 799 ₴
Завдяки конструкції лез TruFlow® та високій потужності ви зможете щодня готувати смузі або швидко подрібнити лід для створення кулінарних шедеврів із однорідною текстурою.
Чотири леза TruFlow® з нержавіючої сталі спеціально розроблені для створення потужного вихрового ефекту, який оптимально змішує і дозволяє виявити краще в ваших інгредієнтах.
Завдяки потужному двигуну ви можете легко змішувати ніжні продукти, тверді інгредієнти, і навіть подрібнювати лід для приготування однорідних і смачних страв.
Розкривайте найкращі смаки кожної страви, використовуючи оптимальну потужність 5 режимів швидкості та функції вібрації, що надасть вам упевненість і насолоду від процесу змішування та його результату.
Використовуючи скляний глечик об'ємом 1,5 л, ви зможете готувати смачні та здорові смузі та десерти для всієї сім'ї або робити великі партії, щоб заморозити їх на потім.
Глечик і леза з нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині. Леза можна легко зняти, що значно полегшує їх очищення та економить час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Китай |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.95 кг |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.2 м |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
- Цена: 2 799 ₴






