Телевизор Akai AK50D23UG 50" Smart TV

- В наличии
- Код: AK50D23UG
13 499 ₴
Телевізор з функцією Т2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення.
Потужний чотирьохядерний процесор А55 у поєднанні з 2 ГБ ОЗУ + 8 ГБ ПЗУ забезпечує ідеальну роботу, а також дозволяє завантажувати та встановлювати програми з Google Play Market. Вбудований Google Асистент повністю змінює управління контентом. Dolby Digital Plus вам гарантує враження, як у кінотеатрі, а безрамковий дизайн і висока роздільна здатність UltraHD дозволяють повністю поринути у перегляд. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB ємністю.
USB для відтворення мультимедійного контенту
Діліться враженнями. Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера.
HDMI для різних підключень
Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akai |
| Страна производитель | Китай |
| Изогнутый экран | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 50 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Крепление на стену | Да |
| Операционная система | Google TV |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Количество динамиков | 2 |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi |
| Выход на наушники | Да |
| Вход/Выход | VGA |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 645 мм |
| Глубина | 83 мм |
| Ширина | 1111 мм |
| Изображение | |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Время отклика | 6 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Яркость | 220 cd/m² |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-T, DVB-C |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем постоянной памяти: | 8 ГБ |
| Способы управления | Голосовой поиск, Управление с помощью смартфона |
| Стандарт крепления на стену | VESA 200 x 200 |
- Цена: 13 499 ₴






