Электробритва REMINGTON R1000 R1 Style (на аккумуляторе)

- В наличии
- Код: R1000 R1 Style
1 199 ₴
Роторна бритва серії R1 Style
Настав час спростити процедуру гоління з роторною бритвою серії R1 Style. Розроблена з подвійними бритвеними лезами для швидшого гоління та на 50% більшої зони покриття*. Голитеся у важкодоступних місцях? Висувний тример впорається з цим завданням. І ви можете попрощатися із заплутаними шнурами - до 30 хвилин бездротового гоління, яке легко заряджається від будь-якого USB-роз'єму. Що стосується обслуговування, то воно також не складає труднощів завдяки знімним лезам, які можна мити, та зручній щіточці для чищення.
Подвійні бритвені леза
На 50% більше покриття* завдяки подвійним бритвеним лезам серія R1 Style забезпечує швидше гоління з вражаючим на 50% більшим покриттям*, гарантуючи ретельне гоління за менший час.
Підзаряджається від USB-C**
Зручність, як ніколи раніше. З легким заряджанням від будь-якої USB-розетки Просто під'єднайте та підзарядіть для безперервного гоління, де б ви не були.
30 хвилин роботи без підзарядки
До 30 хвилин автономної роботи без підзарядки - і ви можете голитися будь-де і будь-коли. Більше ніякого клопоту зі шнурами чи пошуком вилки - лише легке гоління на ходу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество бритвенных головок | 3 |
| Возможность влажного бритья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип электробритвы | роторная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Отсек для сбора волосков | Да |
| Защитная крышка | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Триммер | Да |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Щеточка для чистки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 158 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Цена: 1 199 ₴






