Телевизор Samsung UE55DU7100UXUA 55" Smart TV

- В наличии
- Код: UE55DU7100UXUA
21 999 ₴
4 головні особливості
Технологія PurColor
Ідеально підібрані кольори для яскравого та реалістичного зображення
Технологія PurColor відтворює контент, який ви переглядаєте, в яскравих кольорах. Вона дозволяє телевізору відображати величезний діапазон кольорів для оптимальної якості зображення, що забезпечує вражаючий досвід перегляду.
Масштабування 4К
Дивіться улюблений контент у 4K
Потужне масштабування зображення до роздільної здатності 4K гарантує вам можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4K.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора і саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Венгрия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Крепление на стену | Да |
| Модельный год | 2024 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Операционная система | Tizen |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 1 |
| Размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Высота | 711 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 1234 мм |
| Функции | |
| Защита от детей | Да |
| Таймер сна | Да |
| Изображение | |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Поддержка телевизионных стандартов | PAL, SECAM |
| Телетекст | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Гарантийный талон, Стандартный пульт ДУ, Телевизор |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Поддержка форматов файлов | AVI, MKV, ASF, MP4, 3GP, MOV, FLV, VRO, VOB, PS, TS, SVAF |
| Процессор изображения: | Crystal Processor 4K |
- Цена: 21 999 ₴







