Телевизор Samsung UE43DU8000UXUA 43" Smart TV

- Готово к отправке
- Код: UE43DU8000UXUA
16 799 ₴
4 основні характеристики
Технологія Dynamic Crystal Color
Пориньте в мільярд відтінків кольорів
Завдяки передовій люмінесцентній технології ви зможете насолодитися переглядом зображень у форматі UHD на абсолютно новому рівні. Технологія Dynamic Crystal Color гарантує передачу реалістичних варіацій кольорів, що дозволяє вам побачити найтонші деталі кожного відтінку.
Масштабування 4К
Дивіться улюблений контент у 4K
Потужне масштабування зображення до роздільної здатності 4K гарантує вам можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4K.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Дизайн AirSlim
Витончений та елегантний
Приголомшливо тонкий дизайн телевізора гармонійно доповнює будь-який інтер'єр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Словакия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Крепление на стену | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Потребляемая мощность | 135 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Tizen |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Высота | 559.6 мм |
| Глубина | 25.7 мм |
| Ширина | 965.5 мм |
| Изображение | |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Частота экрана | 50 Гц |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Гарантийный талон, Пульт ДУ, Телевизор, инструкция по эксплуатации |
| Стандарт крепления на стену | VESA 200 x 200 |
- Цена: 16 799 ₴







